Popüler Sunucular
Sıra Bilgi Sunucu Oyuncu Durum
Toplam Oy 15 MTASunucuları Server Alanı https://mtasunuculari.com MTASunucuları Server Alanı Online
Sunucular
Sıra Bilgi Sunucu Oyuncu Durum
1
Toplam Oy 620
Anadolu Roleplay www.anadoluroleplay.com Anadolu Roleplay Online
2
Toplam Oy 533
Türkiye Roleplay Gaming https://www.facebook.com/TurkiyeRoleplay/ Türkiye Roleplay Gaming Online
3
Toplam Oy 138
Efsun Roleplay https://www.efsunroleplay.com Efsun Roleplay Online
4
Toplam Oy 86
Nutuk Roleplay www.nutuk-roleplay.com Nutuk Roleplay Online
5
Toplam Oy 74
Vatan Roleplay www.vatanroleplay.com Vatan Roleplay Online
6
Toplam Oy 71
Arven Roleplay www.arvenroleplay.com Arven Roleplay Online
7
Toplam Oy 52
Adorn Roleplay www.adornroleplay.com Adorn Roleplay Online
8
Toplam Oy 46
River Roleplay https://discord.gg/VKDYxbd River Roleplay Online
9
Toplam Oy 44
Kayra Roleplay www.kayraroleplay.com Kayra Roleplay Online
10
Toplam Oy 23
Victoria Roleplay https://discord.gg/wuaBtMt Victoria Roleplay Online
11
Toplam Oy 19
Famous Roleplay www.famousroleplay.com Famous Roleplay Online
12
Toplam Oy 17
Argos Roleplay . Argos Roleplay Online
13
Toplam Oy 10
Athena Roleplay https://www.facebook.com/athenarpg/ Athena Roleplay Online
14
Toplam Oy 10
Diamond RolePlay - Diamond RolePlay Online
15
Toplam Oy 9
PlayZone Freeroam https://playzonefreeroam.tr.gg/ PlayZone Freeroam Online
16
Toplam Oy 7
Astra Roleplay www.facebook.com/astraroleplay Astra Roleplay Online
17
Toplam Oy 6
Multifon Gaming www.https://www.oyunalisveris.com/multifon-gaming Multifon Gaming Online
18
Toplam Oy 4
Türkiyem Altay Gaming Askeri Polisiye Serveri https://altaygaming.tk/ Türkiyem Altay Gaming Askeri Polisiye Serveri Online
19
Toplam Oy 4
Hertz Roleplay | 60FPS Kaliteli Roleplay Web sitemiz bulunmamakta Hertz Roleplay | 60FPS Kaliteli Roleplay Online
20
Toplam Oy 3
Feel Roleplay www.feelroleplay.com Feel Roleplay Online
21
Toplam Oy 2
Şafak Roleplay www.safakroleplay.com Şafak Roleplay Online
22
Toplam Oy 1
RiveMRoleplay Kullanımda Değil RiveMRoleplay Online
23
Toplam Oy 1
Electra Roleplay #Bakımda Electra Roleplay Online
24
Toplam Oy 1
Dudes Gaming - dudes-gaming.com Dudes Gaming - Online
25
Toplam Oy 1
Kızıl Roleplay | Sesli Roleplay  Bir İstanbul Macerası! www.kizilgaming.com www.kizilgaming.com Kızıl Roleplay | Sesli Roleplay Bir İstanbul Macerası! www.kizilgaming.com Online
26
Toplam Oy 1
Cloud Roleplay https://www.facebook.com/cloudroleplaymta/ Cloud Roleplay Online
27
Toplam Oy 1
1 http://www.vulnweb.com 1 Online
28
Toplam Oy 1
Reina Roleplay www.reina-rp.com Reina Roleplay Online
29
Toplam Oy 0
TTRP Roleplay ttrproleplay.com TTRP Roleplay Online
30
Toplam Oy 0
LiteLius Roleplay http://www.liteliusroleplay.com/ LiteLius Roleplay Online