Popüler Sunucular
Sıra Bilgi Sunucu Oyuncu Durum
Toplam Oy 19 MTA Sunucu Ekleme Alani https://mtasunuculari.com MTA Sunucu Ekleme Alani Online
Sunucular
Sıra Bilgi Sunucu Oyuncu Durum
1
Toplam Oy 633
Anadolu Roleplay www.anadoluroleplay.com Anadolu Roleplay Online
2
Toplam Oy 536
Türkiye Roleplay Gaming https://www.facebook.com/TurkiyeRoleplay/ Türkiye Roleplay Gaming Online
3
Toplam Oy 173
Lyod Roleplay https://discord.gg/ANhTM2h Lyod Roleplay Online
4
Toplam Oy 143
Efsun Roleplay https://www.efsunroleplay.com Efsun Roleplay Online
5
Toplam Oy 116
Marvina Roleplay https://www.facebook.com/groups/1037444270082997 Marvina Roleplay Online
6
Toplam Oy 92
Nutuk Roleplay www.nutuk-roleplay.com Nutuk Roleplay Online
7
Toplam Oy 77
Arven Roleplay www.arvenroleplay.com Arven Roleplay Online
8
Toplam Oy 76
Vatan Roleplay www.vatanroleplay.com Vatan Roleplay Online
9
Toplam Oy 65
Adorn Roleplay www.adornroleplay.com Adorn Roleplay Online
10
Toplam Oy 61
Etik Roleplay yakında Etik Roleplay Online
11
Toplam Oy 46
River Roleplay https://discord.gg/VKDYxbd River Roleplay Online
12
Toplam Oy 45
Kayra Roleplay www.kayraroleplay.com Kayra Roleplay Online
13
Toplam Oy 23
Famous Roleplay www.famousrpg.com Famous Roleplay Online
14
Toplam Oy 23
Victoria Roleplay https://discord.gg/wuaBtMt Victoria Roleplay Online
15
Toplam Oy 17
Salvatore Roleplay salvatoreroleplay.com Salvatore Roleplay Online
16
Toplam Oy 12
Athena RPG https://www.facebook.com/athenarpg/ Athena RPG Online
17
Toplam Oy 10
PlayZone Freeroam https://playzonefreeroam.tr.gg/ PlayZone Freeroam Online
18
Toplam Oy 10
Diamond RolePlay - Diamond RolePlay Online
19
Toplam Oy 7
Astra Roleplay www.facebook.com/astraroleplay Astra Roleplay Online
20
Toplam Oy 6
Türkiyem Altay Gaming Askeri Polisiye Serveri https://altaygaming.tk/ Türkiyem Altay Gaming Askeri Polisiye Serveri Online
21
Toplam Oy 3
Feel Roleplay www.feelroleplay.com Feel Roleplay Online
22
Toplam Oy 3
Vortex Dayz yok Vortex Dayz Online
23
Toplam Oy 2
1 http://www.vulnweb.com 1 Online
24
Toplam Oy 2
Elysion Roleplay www.google.com Elysion Roleplay Online
25
Toplam Oy 2
AnGarage Roleplay http://angarageroleplayv2.renderforestsites.com/ AnGarage Roleplay Online
26
Toplam Oy 2
Octopus Roleplay oceanrp.tr.gg Octopus Roleplay Online
27
Toplam Oy 1
RiveMRoleplay Kullanımda Değil RiveMRoleplay Online
28
Toplam Oy 1
Electra Roleplay #Bakımda Electra Roleplay Online
29
Toplam Oy 1
Dudes Gaming - dudes-gaming.com Dudes Gaming - Online
30
Toplam Oy 1
Kızıl Roleplay | Sesli Roleplay  Bir İstanbul Macerası! www.kizilgaming.com www.kizilgaming.com Kızıl Roleplay | Sesli Roleplay Bir İstanbul Macerası! www.kizilgaming.com Online
31
Toplam Oy 1
Cloud Roleplay https://www.facebook.com/cloudroleplaymta/ Cloud Roleplay Online
32
Toplam Oy 1
Reina Roleplay www.reina-rp.com Reina Roleplay Online
33
Toplam Oy 1
Adelya Roleplay V0.5 Şuanda Bulunmamakta. Adelya Roleplay V0.5 Online
34
Toplam Oy 1
Kumsal Roleplay www.kumsalroleplay.com Kumsal Roleplay Online
35
Toplam Oy 0
TTRP Roleplay ttrproleplay.com TTRP Roleplay Online
36
Toplam Oy 0
LiteLius Roleplay http://www.liteliusroleplay.com/ LiteLius Roleplay Online
37
Toplam Oy 0
decay - Roleplay - RG yok decay - Roleplay - RG Online
38
Toplam Oy 0
Kumsal Roleplay. www.kumsalroleplay.com Kumsal Roleplay. Online
39
Toplam Oy 0
Winged Roleplay Bakım Winged Roleplay Online
40
Toplam Oy 0
sa sa.com sa Online
41
Toplam Oy 0
a2 23532 a2 Online
42
Toplam Oy 0
deneme Yakında deneme Online